Ubytování pro účinkující

Stránka bude průběžně aktualizována. 

Milí přátelé,
Protože už teď je jasné, že Vás, „Komediantů, Zpěváků a Muzikantů“ bude as tak 50, je třeba velmi rychle jednat v místě o ubytování.
Ale jisté možnosti jsou a pokudmožno bleskově od Vás potřebujeme vědět, kolik míst kde shánět. Chápeme Michnovské Slavnosti („SAM“) především jako setkání, které chce klid, čas. Proto doporučujeme každému účast tak sytou, dlouhou, jak jen kdo může. Začneme v pátek v 18:00 hodin a skončíme v neděli cca v 10:00 hodin, mezitím bohoslužba-Requiem, dívadlo, zkoušky, koncert, klub, processí, mše. Uvítáme Vaši účast po celou dobu, je to přece pro Vás…

Zdá se, že máme v zásadě 7 možností ubytování na SAM:

  • Františkánský klášter – cca 8 postelí, zbytek musí na vlastní karimatky, s sebou vlastní spacáky, trochu polní podmínky, 2 sprchy, 2 WC, omezená kapacita (asi do 15ti lidí)
  • Hledáme nějakou tělocvičnu apod., pro vlastní karimatky, spacáky, s WC a vodou, možná za symbolické ubytovné
  • Ubytovna T.J. (nikoliv Tovaryšstva Ježíšova, ale Tělovýchovné Jednoty!:-), pokoje po dvou cca 200,- až 250,- Kč / os. / noc. Upřesníme, možná bude možná sleva…
  • Hotýlky, Pensiony, styl co si kdo urve…
  • Ubytování u místních přátel, známých, příbuzných – co kdo sám najde…
  • Otužilci, Flamendři volí spaní ve vlastním autě (znám dobře…)
  • Přespolní Hosté z nedaleka mohou odjíždět na nocleh domů


Potřebujeme od Vás co nejpřesněji vědět, ke které skupině se kdo z Vás přimkne, jaké pohodlí je mu blízké (bez diskriminace :-), kolik je sám schopen nebo ochoten investovat. Tedy: na kolik nocí kolik lidí kam.
V letošním roce máme v dotacích na Michnovské slavnosti přislíbeno zatím pouze 20.000,- , z toho si odečtěme za tisk a výlep plakátů, za nájmy prostor, energie atd. Z toho je třeba zaplatit aspoň některá auta s nástroji, kulisami, muzikou, mělo by zbýt i na namnožení notových materiálů se všemi autorskými právy a na nutné muzikanty. Vidíme, že už teď jsme ve skluzu, ale snažíme se ještě nějaké finanční prostředky získat. Proto od Vás teď potřebujeme vědět, kolik míst kde reservovat.
Děkuju, těším!


Michael Pospíšil (603 293 766)